Norman Benett jest liderem na polskim rynku szkoleniowym i coachingowym. Firma Od 15 lat szkoli polską kadrę menedżerską i kształci profesjonalnych coachów.

Norman Benett Group to grupa firm doradczo-szkoleniowych specjalizujących się w zakresie doradztwa organizacyjnego i personalnego, audytu jakościowego, szkoleń biznesowych i psychologicznych oraz coachingu.

Norman Benett Group tworzą specjaliści z zakresu psychologii pracy, coachingu i organizacji przedsiębiorstwa, którzy kształtowali procesy organizacyjne w wielu czołowych firmach na rynku polskim. To oni stanowią największą wartość Norman Benett, wartość, która przekłada się na jakość oferowanych usług.

Firma Norman Benett współtworzy Izbę Coachingu i jest jednym z członków założycieli Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – organizacji dbającej o standardy pracy i etykę środowiska szkoleniowego. Zespół Norman Benett jest inicjatorem i współtwórcą polskiego oddziału stowarzyszenia European Mentoring and Coaching Council (EMCC) propagującego najlepsze światowe praktyki z różnorodnych podejść i szkół w obszarach mentoringu i coachingu.

Business Consulting (search & selection) i Norman Benett współpracują ze sobą na zasadach firm partnerskich i oferują Klientom projekty realizowane w kooperacji.


Poprzedni
Cornerstone International Group (CIG)
Następny
Lengiewicz Wrońska Berezowska i Wspólnicy