Kompleksowa usługa dopasowana do potrzeb Klienta

Nasz sukces oparty jest na precyzyjnym nazywaniu potrzeb i dopasowywaniu rozwiązań. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu różnorodnych projektów z wielu sektorów rynku, połączonemu z elastycznością, znajdujemy spersonalizowane i dzięki temu skuteczne rozwiązania.

Gwarancja na rekrutację

Bierzemy pełną odpowiedzialność za efekty naszej pracy. Udzielamy gwarancji od 2 do 12 miesięcy na wyselekcjonowanych przez nas Kandydatów, w zależności od stanowiska i zastosowanej metodologii.

Prowadzimy kompleksowe rekrutacje na stanowiska średniego i wyższego szczebla kadry menedżerskiej, wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz pracowników administracyjnych z różnych sektorów rynku. Docieramy do Kandydatów stosując metodę poszukiwań bezpośrednich Executive Search i Head Hunting oraz metodę klasyczną, przy użyciu ogłoszeń i własnej stale aktualizowanej bazy danych.

Komunikacja z Klientem

Podczas prowadzenia projektu jesteśmy stale nastawieni na komunikację z Klientem, uważnie go słuchamy i raportujemy o postępach. Każdy projekt rekrutacyjny realizowany jest przez wyspecjalizowanego konsultanta we współpracy z researcherem i dodatkowo wspierany przez superwizora. Nasi Klienci określają nas jako firmę godną zaufania, cenią sobie naszą dyskrecję i mocno spersonalizowane podejście.

Dyskrecja i poufność

Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i poufność powierzonych nam informacji i danych, jak również ciągły dostęp do swoich danych wraz z możliwością ich aktualizacji czy usunięcia, zgodnie z założeniami RODO.