Skuteczne dotarcie do Kandydatów

Doradztwo personalne w zakresie rekrutacji średniej i wyższej kadry menedżerskiej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów dla polskich i zagranicznych firm realizujemy przy użyciu metod poszukiwań bezpośrednich i klasycznych metod rekrutacji:

  • Executive Search/Head Hunting – ukierunkowane, bezpośrednie i skuteczne dotarcie do średniej i wyższej kadry managerów posiadających poszukiwane doświadczenie oraz kompetencje, a także do wysokiej klasy specjalistów o wybitnych umiejętnościach, często trudno dostępnych rynkowo, którzy w sposób aktywny nie poszukują pracy. Działamy z pełną dyskrecją, w styczności z wieloma branżami, pokonując trudności dzięki profesjonalizmowi i szerokiej sieci kontaktów.
  • Ogłoszenia – współpracujemy z wybranymi portalami pracy, portalami społecznościowymi, biurami karier i forami internetowymi, dzięki którym trafiamy z ogłoszeniami do wybranych grup docelowych.
  • Baza danych – na bieżąco aktualizowana i używana, jest dla nas niesłabnącym źródłem talentów o wielu specjalizacjach.
  • Board & General Management Consulting, Executive Search, Executive Coaching, Onboarding – wsparcie, którego udzielamy polskim firmom w zakresie usług HR świadczonych za granicą w kooperacji z siecią firm partnerskich zrzeszonych w Cornerstone Int. Group.