Stabilne zatrudnienie

Rozwiązania, które proponujemy Klientom, opierają się na naszym doświadczeniu jako specjalistów z zakresu doradztwa personalnego, ale także jako pracodawców i pracowników. Wiemy, jak wielkie znaczenie dla powodzenia w biznesie ma dobrze dobrany zespół i stabilne zatrudnienie, sprawdzamy to sami na co dzień.

Doświadczenie i ciągły rozwój

Nasze konsultantki mają 15 lat doświadczenia w branży, uczestniczyły w procesie ugruntowania się specjalizacji HR w Polsce. Pracowały z Klientami z wielu sektorów rynku z firm polskich i zagranicznych, niejednokrotnie wykorzystując w komunikacji biegłą znajomość języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego.

Praca zespołowa

Wierzymy w pracę zespołową, w każdy projekt realizowany przez nas są zaangażowani: Senior Consultant i Researcher oraz Fundatorka firmy, która razem z prowadzącą projekt Senior Consultant pozostaje w bliskim kontakcie z Klientem od momentu rozpoczęcia rekrutacji do jej zakończenia. Klient informowany jest zawsze na bieżąco o postępach w procesie na każdym jego etapie.