Nasza firma od roku 2015 korzystała ze wsparcia firmy Business Consulting (search & selection) w zakresie rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla kierowniczego: Dyrektor Zakładu Produkcyjnego, Dyrektor Handlowy, Technolog, Technolog Cukiernik, Technolog Piekarz. Reprezentantki firmy Business Consulting (search & selection) rozpoczynając z nami współpracę odwiedziły nasz zakład, zapoznając się ze wszystkimi Członkami Zarządu, przeprowadziły z nami szczegółowe rozmowy, starając się dobrze zrozumieć specyfikę firmy, jej rodzinny charakter, tradycję i kulturę, styl pracy, zanim przystąpiły do realizacji rekrutacji. Zaowocowało to dobraniem i odpowiednim dopasowaniem kandydatów do naszej organizacji nie tylko pod kątem merytorycznym, ale i osobowościowym. Rekrutacje zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie, według zaplanowanego harmonogramu, a my byliśmy na bieżąco informowani o postępach w procesie. Przy wyborze finalnego kandydata w każdej rekrutacji konsultantki firmy wspierały nas swoją wiedzą i doskonałą znajomością kandydatów, co pomogło w ostatecznych decyzjach. Z pełnym przekonaniem wszystkim poszukującym mocno spersonalizowanego i bardzo zaangażowanego podejścia do całego procesu rekrutacji możemy zarekomendować firmę Business Consulting (search & selection) i jej reprezentantki, które bardzo dobrze potrafiły  zrozumieć potrzeby firmy, w naszym przypadku firmy rodzinnej z tradycjami, i odpowiednio do niej dobrać i dopasować wartościowych pracowników i to na długie lata.

Współwłaścicielka firmy rodzinnej

Zakładu Piekarniczo-Cukierniczego z 90 letnią tradycją na rynku warszawskim


Firma XXX w ciągu minionego roku kilkukrotnie współpracowała z firmą Business Consulting (search & selection) w zakresie usług rekrutacji /head-huntingu/ na stanowiska: HR Business Partner; Ekspert ds. Rekrutacji IT; Ekspert ds. Marketingu IT; IT Project Manager, Product Owner. Wiedzieliśmy doskonale, że wstępując na dynamiczną ścieżkę rozwoju, z bardzo ambitnymi planami dalszej ekspansji, bez odpowiednio dobranych pracowników na kluczowych stanowiskach, z wysokimi kompetencjami, dopasowanych do organizacji i kultury organizacyjnej firmy będzie bardzo trudno założone cele osiągnąć. Firma Business Consulting (search & selection) w znacznym stopniu przyczyniła się do sukcesu tych rekrutacji, dedykując odpowiednio dużo czasu przed rozpoczęciem rekrutacji na poznanie kadry zarządzającej, naszych oczekiwań i wymagań wobec nowotworzonych stanowisk/ról w organizacji, pomogła zdefiniować nam odpowiednie profile tych osób, zadała właściwą ilość trafnych pytań dla lepszego zrozumienia wyzwań stawianych kandydatom. Wszystko to było niewątpliwie niezwykle ważne, aby wyszukać na rynku, na którym toczyła się nieustanna walka o talenty, odpowiednie osoby i zachęcić je do pracy w naszej firmie. Dzisiaj po ponad pół roku od ich zatrudnienia możemy śmiało już powiedzieć, że osoby te przeszły swoisty sprawdzian w okresie bardzo dynamicznych zmian w naszej organizacji, i że ich wybór był właściwym wyborem. Konsultantki Business Consulting (search & selection) wszystkie rekrutacje przeprowadziły bardzo profesjonalnie, zgodnie z harmonogramem, sukcesywnie informując nas o postępach w rekrutacjach wspierając nas na każdym etapie i dbając o utrzymanie kandydatów/tek w procesie. Mogę z całym przekonaniem zarekomendować firmę Business Consulting (search & selection) i jej reprezentantki firmom poszukującym mocno dedykowanego i indywidualnie nastawionego na słuchanie podejścia. Jestem przekonany, że podobnie jak my skorzystają z takiej współpracy pozyskując właściwie talenty do swoich organizacji.

Prezes Zarządu firmy software

ekspert w oprogramowaniu systemów IT dla stacji paliw, rekreacji / spa & wellness, HoReCa: hotele / gastronomia / restauracje


Business Consulting (search & selection) jest naszym wieloletnim partnerem w rekrutacji na różne szczeble stanowisk – zarówno menedżerskie, jak i specjalistyczne. Współpraca w ramach prowadzonych projektów przebiegała z należytą starannością, rzeczowością i profesjonalizmem. Rekomendowani kandydaci byli dopasowani do oczekiwanego profilu kompetencyjnego, jak i kultury organizacji co w efekcie pozwoliło na pozyskanie wartościowych kandydatów do naszego zespołu. W ubiegłym roku poszerzyliśmy zakres współpracy z Business Consulting o coaching menedżerski prowadzony przez panią Iwonę Szybkę. Sesje coachingowe zostały poprzedzone ustaleniem celów organizacji i pracownika (managera średniego szczebla). Pani Iwona, podczas indywidualnych spotkań, towarzyszyła pracownikowi w jego rozwoju, w budowaniu kompetencji miękkich oraz umiejętności zarządzania, które mają bezpośredni wpływ na sposób i jakość wykonywanej pracy. Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować firmę Business Consulting jako godnego zaufania, solidnego partnera oferującego usługi na najwyższym poziomie.

Członek Zarządu/Dyrektor ds. Sprzedaży i Marektingu

polska firma deweloperska


Poszukując kandydatów na stanowisko Konsultanta w naszym polskim przedstawicielstwie w Warszawie, zwróciliśmy się o pomoc do firmy Business Consulting. Dziś po zakończonym procesie rekrutacyjnym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jego wyników oraz sposobu współpracy. Firma wykonała swoje zadanie w pełni profesjonalnie, całkowicie spełniając nasze oczekiwania. Wyróżniła się zwłaszcza umiejętnością zrozumienia specyficznych potrzeb oraz kultury organizacyjnej naszej instytucji, łączącej zespoły profesjonalistów z wielu kontynentów i kultur, jak również swoją zdolnością do sprawnego planowania i realizacji poszczególnych zadań. Przedstawicielki firmy wnikliwie zbadały potrzeby, trafnie zdefiniowały profil osoby aplikującej na stanowisko konsultanta i przedstawiły kilka ciekawych kandydatur, z których mogliśmy wybrać tę najlepszą. Elastyczne podejście, wysokie kwalifikacje oraz otwarta komunikacja podczas całego procesu rekrutacji umożliwiły nam dokonanie trafnego wyboru. Z tego powodu śmiało możemy polecić usługi Business Consulting innym firmom poszukującym pracowników.

Dyrektor Oddziału w Polsce

agencja promocji gospodarczej regionu Hiszpanii


Szukając podmiotu świadczącego usługi head-huntingowe na rynku lokalnym, natrafiliśmy na Business Consulting (search & selection). Po spotkaniu z Dyrektor Zarządzającą i jej zespołem w Warszawie, powzięliśmy natychmiastową decyzję o nawiązaniu współpracy przy rekrutacji Technicznego Przedstawiciela Handlowego na rynek polski. Zespół Business Consulting (search & selection) profesjonalnie poradził sobie z całym procesem. Przedstawiono nam starannie wyselekcjonowanych kandydatów z branży, którzy spełniali nasze wymogi; z jednym z nich podpisaliśmy umowę. Ten człowiek jest naszym kluczowym przedstawicielem w Polsce już przeszło rok. Z dzisiejszej perspektywy możemy zarekomendować Business Consulting (search & selection) jako partnera odpowiedzialnego, profesjonalnego, ze świetną orientacją i wiedzą, dzięki któremu nabyliśmy odpowiedniego pracownika na to stanowisko. Doceniamy cały wysiłek Zespołu Business Consulting (search & selection) w procesie rekrutacyjnym i z pełnym przekonaniem polecamy ich usługi firmom planującym wejść na polski rynek. Liczymy na kontynuację naszej relacji biznesowej.

Prezes Zarządu

niemiecki producent systemów namiotowych


Firma Business Consulting (search & selection) od 2015 roku współpracowała w satysfakcjonujący sposób z polskim oddziałem naszej firmy w wielu procesach pozyskiwania talentów w Polsce, jak również przy doradzaniu w sprawach dotyczących zarządzania kadrami kierowniczymi. Aktualnie współpraca ta jest kontynuowana poprzez poszukiwanie i pozyskiwanie utalentowanych pracowników dla naszej firmy w Polsce. W związku z tym, mając na uwadze bogate doświadczenie na rynku pracy oraz dobrą znajomość relacji między Hiszpanią i Polską, polecam współpracę z Business Consulting (search & selection) w celu rozpoczęcia lub podtrzymania działalności biznesowej przez firmy hiszpańskie w Polsce.

Country Manager

hiszpańska firma oferująca rozwiązania oraz sprzęt i narzędzia z obszaru bezpieczeństwa pracy


Firma Business Consulting (search&selection) profesjonalnie obsłużyła wszystkie projekty executive search zainicjowane przez innych członków organizacji, doprowadzając je do pomyślnego rezultatu. Aktywnie wspierała polskich klientów przy współpracy z innymi członkami organizacji, przyczyniając się w ten sposób do ich sukcesu rekrutacyjnego poza granicami kraju. Firma Business Consulting (search&selection) dowiodła, że jest partnerem w naszej organizacji, na którym można polegać. Reagowali zawsze na czas i profesjonalnie na potrzeby klientów, wnosząc pogłębioną znajomość lokalnego rynku, a także zapewniając profesjonalną obsługę firm zagranicznych. Jesteśmy dumni z dotychczasowej współpracy z Business Consulting. Darzymy firmę uznaniem jako ważnego członka naszej organizacji. Mamy nadzieję na kontynuowanie tej relacji biznesowej.

Prezes

ogólnoświatowa organizacja zrzeszająca agencje executive search rekrutujące kadrę menadżerską


W związku z rozwojem działalności, spółka, którą zarządzam rozpoczęła poszukiwania odpowiedniej osoby, która miała wziąć odpowiedzialność za kierowanie marketingiem firmy. Dzięki spotkaniom z Panią Iwoną Szybką i jej zespołem zrozumiałem, jakiego człowieka potrzebujemy. Co ważne, otrzymałem fachowe porady i doskonały consulting przed podpisaniem kontraktu na usługę rekrutacyjną. Firma Business Consulting (search & selection) zrealizowała zlecenie rekrutacji Marketing Managera dla spółki, którą zarządzam. Efektem pracy Pani Iwony i jej zespołu było przedstawienie 3 dobrze dopasowanych kandydatów na poszukiwane przez nas stanowisko. Najlepsza z trójki rekomendowanych osób doskonale spełniała dość specyficzne, ale ściśle określone preferencje, które przedstawiliśmy. Do dziś współpracujemy z zatrudnionym wtedy Marketing Managerem. Z całą odpowiedzialnością mogę więc polecić usługi firmy Business Consulting (search & selection) – zarówno ze względu na dostarczony oczekiwany rezultat zlecenia, jak również etykę pracy i nienachalne, doradcze podejście do klienta, które otrzymałem.

Dyrektor Generalny

polskiej agencji nieruchomości


Rozwinięcie firmy na kolejny poziom zawsze generuje potrzebę przekazania części kompetencji kolejnej osobie, ilość procesów staje się zbyt duża i różnorodna, by dotychczasowa kadra zarządzająca mogła skutecznie je nadzorować. Często dzieje się też tak, że obawa przed zatrudnieniem nowej osoby do zespołu wstrzymuje rozwój firmy. Oceniając po kilku miesiącach efekt rekrutacji przeprowadzonej przez Business Consulting (search & selection), zastanawiam się, jak naiwny byłem uważając, że sam potrafię wynajdować pracowników tak samo skutecznie jak firma specjalizująca się w tym od lat. Pozyskany dzięki pomocy Business Consulting (search & selection) Dyrektor Zarządzający jest doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie, który potrafił wdrożyć w strukturze procesy i zasady, pozwalające zwiększyć skuteczność, poprawić terminowość i przede wszystkim przygotował konsultantów tak, by dobrze rozumieli potrzeby klientów. Co jednak równie ważne, wniósł do firmy świeże podejście. Pozwoliło nam to na złamanie dotychczasowych sposobów myślenia i rozpoczęcie kolejnych projektów, które inaczej czekałyby ‘odpowiedniego’ momentu. Bez jego doświadczenia osiągnąłbym ten sam poziom rozwoju firmy za dwa lata. Dzięki wsparciu Business Consulting (search & selection) osiągnąłem kolejny etap w moim osobistym rozwoju, ugruntowując się w przekonaniu, że powinienem zarabiać pieniądze na tym na czym znam się najlepiej, a specjalistyczne kwestie pozostawić wyspecjalizowanym firmom.

Prezes Zarządu

polskiej firmy z sektora usług call-center