Lengiewicz Wrońska Berezowska i Wspólnicy to kancelaria prawna powstała w 1997r., która od początku swojej działalności świadczy kompleksową obsługę prawną polskim i zagranicznym podmiotom gospodarczym.

Jej zespół tworzą doświadczeni radcowie prawni i prawnicy, którzy swoją wiedzą i zdobytymi umiejętnościami negocjacyjnymi wspierają klientów w ich bieżącej działalności gospodarczej oraz w procesach inwestycyjnych.

Kancelaria oferuje fachową pomoc prawną na każdym etapie obecności na polskim rynku – przy zakładaniu spółek, oddziałów i przedstawicielstw, w prowadzeniu bieżącej działalności gospodarczej, negocjacjach handlowych, inwestycjach oraz przy nabywaniu akcji i udziałów przedsiębiorstw. Zespół Kancelarii specjalizuje się w doradztwie przy inwestycjach na rynku nieruchomości, w sektorze energetycznym oraz telekomunikacyjnym, a także w obsłudze korporacyjnej przedsiębiorców i reprezentacji przed organami administracji i sądami.

Usługi świadczone są w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim.

Szeroka wiedza prawnicza Zespołu Kancelarii LWB poparta wieloletnią praktyką w obsłudze podmiotów gospodarczych pozwala doskonale rozumieć punkt widzenia przedsiębiorców i ich oczekiwania, a w konsekwencji łączyć prawne i biznesowe aspekty rozwiązań proponowanych klientom.

Business Consulting (search & selection) i LWB współpracują ze sobą na zasadach firm partnerskich.


Poprzedni
Norman Benett
Następny
ToBe Business & Education