ToBe Business&Education jest organizacją oferującą działania rozwojowe dla firm i osób indywidualnych.

Zrzesza profesjonalistów o bogatych kompetencjach i doświadczeniach w zakresie prowadzenia treningów i doradztwa (działy HR międzynarodowych korporacji – PWC, ABB; renomowane ośrodki badawczo-naukowe – Centrum Nauki „Kopernik”; ośrodki rozwoju osobistego – Laboratorium Psychoedukacji, organizacje pozarządowe – Fundacja Sto Pociech).

Specjalizuje się w programach wspierających klientów indywidualnych i korporacyjnych w podejmowaniu wyzwań i pokonywaniu przeszkód na znaczących etapach rozwoju, np. zmiana w karierze zawodowej, zmiana środowiska pracy i życia, radzenie sobie z różnicami międzykulturowymi i międzypokoleniowymi, budowanie zespołów, rozwiązywanie konfliktów.

Charakterystyczną metodą pracy trenerów ToBe Business&Education jest nauka przez doświadczenie, dlatego szkolenia prowadzone są aktywnie i dynamicznie z naciskiem na odkrywanie i wzmacnianie potencjału osobistego.

Business Consulting (search & selection) i ToBe Business&Education współpracują ze sobą na zasadach firm partnerskich i wspólnie oferują autorski Projekt Rozwojowo-Wspierający dla osób poszukujących pracy.


Poprzedni
Lengiewicz Wrońska Berezowska i Wspólnicy
Następny
ToBe Business & Education